A čo to vlastne ponúkate???

08.02.2016
Podlahové stroje, značky NUMATIC, to je viac ako 45 ročná história vo výrobe vysávačov a upratovacích strojov, podlahových automatov.Kľúčom k celosvetovému úspechu podlahových automatov, a ostatného upratovacieho príslušenstva je úzky vzťah, medzi dodávateľom a zákazníkmi spoločnosti. Pozorne počúvame Vás, našich zákazníkov, a snažíme sa Vaše podnety zapracovať do rôznych vylepšení na podlahových automatoch. Podlahové stroje NUMATIC, to je neustála inovácia, vysoký štandard kvality a dobrá protihodnota, za Vaše peniaze.

Podlahový umývací automat, je pre profesionálne upratovacie firmy, nenahraditeľným a neodmysliteľným pracovným strojom. Podlahový umývací automat je ideálny na čistenia a údržbu tvrdých, ale aj elastických podláh. Podlahové umývacie automaty sú len jednou skupinou produktov, ktoré dodávame.

V širokom portfóliu podlahových strojov, nájdete kompaktné hotelové vysávače, vhodné do penziónov a menších ubytovacích zariadení. Vďaka zníženej hlučnosti a možnosti, používať tieto vysávače skoro nepretržite, si ho obľúbia profesionálny používatelia, ako aj personál hotela. Vysávače na prach, s elektrickou kefou ponúkajú optimálne riešenie pre zariadenia, ktoré potrebujú ošetriť podlahu s kobercom s vyšším vlasom. Ideálne aj údržbu kobercových plôch od chlpov od vašich miláčikov.

Veľko objemové vysávače na prach, sú zas vhodné pre potreby priemyslu, upratovacie spoločnosti a pod. V našej širokej ponuke podlahových strojov nájdete aj vysávače so separovaným zberom, vhodné pre rôzne remeselné dielne, stolárske dielne, sadrokartonárov a pod. V roku 2014 sme začali dovážať a predávať aj priemyselné vysávače určené na odsávanie azbestu a iných nebezpečných látok.

V súčastnosti sa tešia čoraz väčšej obľube vysávače na sucho-mokré vysávanie. Ide o podlahové stroje, ktoré sa v priebehu minúty dajú upraviť na vysávanie vody, olejov a iných tekutín. Po nasadení prachového filtra a sáčku , je z nich znova ideálny pomocník na vysávanie prachu.

Profesionálne vysávače NUMATIC, na sucho-mokré vysávanie, sa vyrábajú v širokých modifikáciách. Rozdiely sú v priemeroch sacích trubíc, v prietoku vzduchu, kapacite tanku a v celkovom výkone podlahového stroja.

Kobercové plochy v hoteloch, kanceláriách, školách sú nepretržite a silno namáhané. Takže aj spôsob čistenia a údržby musí byť prispôsobený. Kobercové plochy nestačí len povysávať, je nutné ho z času na čas vyčistiť až do hĺbky vlákna. Na toto čistenie kobercových plôch sú určené takzvané tepovače, alebo extraktory. Extraktory NUMATIC sú ideálne na základné čistenie kobercov, podlahových krytín, interiérových textilných doplnkov, až po čistenie interiérov automobilov, vlakov, lietadiel.

Jednokotúčové stroje NUMATIC, výrobca vsadil na osvedčenú masívnu konštrukciu a planetárnu prevodovku. Jednokotúčové stroje sa vyrábajú v rôznych modifikáciách, vďaka čomu umožňujú podlahovým strojom, široký rozsah použitia. Podlahové jednokotúčové stroje, sú vhodné na umývanie rôznych typov podláh, na čistenie kobercov, na leštenie podláh, na brúsenie parkiet, na brúsenie kamenných podláh a pod. Jednokotúčový stroj, jednoducho vo vašej flotile podlahových strojov nemôže chýbať.

Podlahové automaty - máte obchodný priestor, kancelársku budovu, výrobnú halu, špedičnú halu, veľký sklad alebo inú prevádzku? Tak potom máte aj problém s čistením povrchov týchto miest. Máme ale pre Vás riešenie. Podlahový automat. Čo je to podlahový automat? Dá sa povedať že je to kombinácia jednokotúčového stroja a vysávača na mokro. Ale hlavnou výhodou podlahového automatu je že v jednom kroku zametá, umýva a odsáva špinavý pracovný roztok.

Hlavnou výhodou podlahového automatu, je jeho výkon, dokáže za hodinu umyť a dosucha povysávať plochu, ktorá sa by sa bežným spôsobom (mopom) umývala neporovnateľne dlhšie.

Takže podlahový automat vlastne šetrí vaše financie a znižuje náklady na upratovanie a čistenie.

Podlahový automat šetrí aj čas personálu, má integrované 2 nádrže, zvlášť nádrž na čistý pracovný roztok, a nádrž na špinavú vodu. Nádrže môžu mať až po 120L. Takže na rozdiel od umývania mopom, kde sa postupne čistý pracovný roztok mení na špinavú vodu, tu umývate podlahu vždy čistým roztokom. Dokonca vďaka integrovanému dávkovaču čistiaceho roztoku, bude aj čistiaci prostriedok dávkovaný efektívne.

Podlahový automat sa dá vybaviť rôznym príslušenstvom. Základom je tvrdá kefa na betón, potom je tu mäkká kefa na elastické podlahy. Na podlahový automat, ale dodávame aj široké portfólio rôznych padov. Voľba záleží od toho čo budete s podlahovým automatom čistiť. Radi Vám pomôžeme pri výbere správneho príslušenstva.

Čistota podlahy, je pre zákazníka vždy to načo kladie najvyšší dôraz. Vďaka našim čistiacim strojom, budete vedieť zabezpečiť spokojnosť vášho zákazníka. Pod čistiacimi strojmi rozumieme široké portfólio strojov a zariadení ktoré slúžia na čistenie, údržbu podláh, podlahových krytín, kobercov, dlažby a priemyselnej podlahy. Naša flotila podlahových automatov značky NUMATIC, je pripravená na kompletné podlahové riešenie a spolu z nami dodávanou chémiou, zvládnete aj tie najnáročnejšie úlohy v oblasti hygieny rôznych povrchov a rôznych typoch prevádzok.

Numatic – to je široká rada podlahových automatov. Hlavné výhody a prednosti umývacích podlahových automatov značky Numatic, je vysoká produktivita, ľahká údržba, jednoduchá obsluha, dlhá životnosť, vynikajúca ergonómia a manévrovateľnosť.

Podlahové automaty majú aj niekoľko systémových výhod. Podlahové automaty majú integrované dobíjačky so systémom riadeného nabíjania. Vďaka tomuto systému sa predlžuje životnosť batérií. Podlahové automaty vyššej rady disponujú elektronickým systémom dávkovania čistiaceho roztoku. Vďaka tomuto systému sa predlžuje pracovný čas automatu. Ovládanie zdvihu kief a sacej lišty je mechanické, týmto sme predišli dosť častým chybám, ktoré postihujú konkurenčné podlahové automaty a znížili sme aj množstvo elektroniky, ktorá má za následok zníženie ceny upratovacieho automatu.

Numatic vyrába, podobne ako konkurencia široké portfólio podlahových čistiacich automatov.

Ich základné rozdelenie je na podlahové automaty batériové, alebo káblové.

Káblové podlahové automaty sú ideálne na menšie zastavané priestory, kde je prístup k elektrickému napätiu. Ich nevýhoda je v tom že neustále musíte kontrolovať elektrický kábel a dávať zvýšený pozor pri práci naň.

Výhoda káblových podlahových automatov, je v ich nižšej obstarávacej cene, a vďaka tomu že neobsahujú batériu, môžete ich používať v podstate nepretržite.
Káblové čistiace podlahové automaty sa ďalej rozdeľujú podľa plošného výkonu. To znamená koľko m² je schopný podlahový čistiaci stroj zvládnuť za 1 hodinu práce. Pri podlahových čistiacich automatoch, sa tento údaj väčšinou udáva len v teoretickej rovine. Skúsený obchodný zástupca, vám ale vie skoro presne vyrátať na základe niekoľkých podstatných faktov, nie teoretický plošný výkon, ale praktický plošný výkon.

Batériové podlahové automaty majú výhodu v tom že dokážu pracovať aj bez potreby mať po ruke elektrickú sieť. Dnes vďaka moderným bez údržbovým batériám sa podarilo dostať cenu týchto podlahových automatov blízko ich káblovým príbuzným.

Kapacita moderných batérií neustále stúpa, takže dnes nie je problém s batériovým podlahovým automatom zvládnuť akúkoľvek veľkú podlahu.
Nakoľko kúpa batériového podlahového čistiaceho stroja je vážna investícia, vyvarujte sa rôznych super-výhodných ponúk a dobre si zvážte čo dostávate za svoje peniaze.
V prípade že máte jednorázové zákazky, vieme vám batériový podlahový automat aj prenajať.

Vyžiadajte si od nás podmienky na prenájom podlahového automatu, alebo inej čistiacej techniky.
U nás je samozrejmosť že vami vyhliadnutý čistiaci stroj, si máte možnosť vyskúšať, a to nie len v čistej predvádzacej miestnosti, ale priamo na mieste kde bude pracovať. Veď len takto máte istotu, že podlahový automat, ktorý ste si vybrali je ten správny.

 

najmenší automat
Vnútro stroja
Ekonomický podlahový automat
Hotelový tepovač
Hotelový vysávač
Jednokotúčový stroj
Automat s posedom

Pridať nový komentár

Váš email sa nebude na stránke zobrazovať.
 _____  _   _  __   ___ 
|_ _| | | __ (_) / /_ ( _ )
| | | |/ / | | | '_ \ / _ \
| | | < | | | (_) | | (_) |
|_| |_|\_\ |_| \___/ \___/
Enter the code depicted in ASCII art style.